Hravě o živé stravě - Vitariánská a veganská kuchařka pro děti a dospělé

Kód: 2608571

Úplný název:

Hravě o živé stravě - Vitariánská a veganská kuchařka pro děti a dospělé (Hájková Eva): Vitariánská a veganská kucharka pro deti a dospelé

Autor a popis:

Hájková Eva, Raw Eva, 224 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
334 Kč (490 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha Hravě O Živé Stravě je první odbornou publikací v českém jazyce, zaměřující se komplexně na vitariánství, veganství a vegetariánství u dětí. Vzniká ze srdce ve spolupráci s týmem lidí, kteří mi umožňují a zdarma pomáhají, abychom tuto publikaci měli v rukou již před Vánoci 2015.

Kniha otevírá vícero schůdných cest stravování a svým jemným a laskavým přístupem tak umožňuje volbu. Nenabádá ke striktnímu stravovacímu kultu.

Co v knize najdete?
•Proč vitariánství, co znamená, jaké jsou přínosy a vhodnost tohoto stravování u dětí – Co říká dnešní věda na vitariánství a vegetariánství.
•Vitariánská výživa u dětí v PRAXI! – Makro a mikronutrienty, které třeba sledovat, kolik jich dítě potřebuje, kde je získat a jak zajistit jejich dostatek jak u malých jedlíku tak nejedlíků.
•Něco málo o vodě – Důležitost vody, jakou vodu pít a jak si ji připravit doma.
•Jak začít s vitariánstvím u dětí dle věku a praktické tipy – Nejdůležitější superpotraviny pro děti, alternativy kojení, sója ano či ne? Kdy a s jakými potravinami začít u dětí dle věku.
•Transformační jídelníček a příklady raw dnů pro děti dle věku – 6 měsíců, 6-9 měsíců, 9-12 měsíců, 12-18 měsíců, 18 měsíců – 3 roky, transformační jídelníček od 4 let.
•Vybavení kuchyně a nakupování bio potravin – Spotřebiče potřebné k úspěšnému přechodu a tipy na nákup s omezeným rozpočtem. Vysvětlení přínosů bio potravin, jak je poznat. Jak a kde nakupovat s omezeným rozpočtem.
•Ingredience v živé kuchyni a kde je nakupovat – Vysvětlení skupin potravin v živé stravě, jejich přínosy, dostupnost, kde nakupovat ingredience v bio kvalitě.
•Není cukr jako cukr a glykemický index – Vysvětlení GI a proč je důležitý, jaké cukry používat.
•Přes 60 Raw veganských a vařených vegetariánských a veganských receptů – nápoje, snídaně, svačinky, hlavní jídla a dezerty.

V knize také najdete názory dalších odborníků, jak z České republiky, Slovenska, ale také z Kanady a Ameriky, kteří se tématu vitariánství, vegetariánství či veganství věnují buď aktivně a praktikují tento životní styl anebo se zabývají výzkumem na toto téma.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hravě o živé stravě - Vitariánská a veganská kuchařka pro děti a dospělé do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hravě o živé stravě - Vitariánská a veganská kuchařka pro děti a dospělé.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hravě o živé stravě - Vitariánská a veganská kuchařka pro děti a dospělé (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hravě o živé stravě - Vitariánská a veganská kuchařka pro děti a dospělé bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hravě o živé stravě - Vitariánská a veganská kuchařka pro děti a dospělé doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Hravě o živé stravě - Vitariánská a veganská kuchařka pro děti a dospělé