Hravě, zdravě, bezlepkově - Jednoduché bezlepkové recepty, po kterých se budete moci utlou

Kód: 2710111

Úplný název:

Hravě, zdravě, bezlepkově - Jednoduché bezlepkové recepty, po kterých se budete moci utlou (Pelikánová Karla): Jednoduché bezlepkové recepty, po kterých se budete moci utlouct

Autor a popis:

Pelikánová Karla, Grada, 112 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

V této vtipně a svižně napsané kuchařce najdou nápadité recepty na chutná, zdravá a nenáročná jídla všichni, kdo trpí alergií na lepek. Autorka sama trpí celiakií, kterou jí diagnostikovali poměrně nedávno. Byl to šok, protože musela od základu změnit jídelníček a vyloučit z něj všechny potraviny, které lepek obsahují. S tímto handikepem se postupně nejen vyrovnala, ale začala vymýšlet a zkoušet recepty svoje vlastní, a vaření se dokonce díky tomu stalo její velkou zálibou. V její kuchařce najdete nejen originální recepty, ale i spoustu užitečných rad o jednotlivých potravinách a jejich pozitivním dopadu na lidský organismus, dočtete se také o superpotravinách a raw stravě, která je obzvláště v posledních letech hodně trendy.
Takže, "bon appétit".
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hravě, zdravě, bezlepkově - Jednoduché bezlepkové recepty, po kterých se budete moci utlou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hravě, zdravě, bezlepkově - Jednoduché bezlepkové recepty, po kterých se budete moci utlou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hravě, zdravě, bezlepkově - Jednoduché bezlepkové recepty, po kterých se budete moci utlou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hravě, zdravě, bezlepkově - Jednoduché bezlepkové recepty, po kterých se budete moci utlou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hravě, zdravě, bezlepkově - Jednoduché bezlepkové recepty, po kterých se budete moci utlou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Hravě, zdravě, bezlepkově - Jednoduché bezlepkové recepty, po kterých se budete moci utlou