Hrdí bastardi - Cesta mariňáka od ostrova Parris přes hrůzy války ve Vietnamu

Kód: 2061013

Úplný název:

Hrdí bastardi - Cesta mariňáka od ostrova Parris přes hrůzy války ve Vietnamu (Helms Michael E.): Cesta marináka od ostrova Parris pres hruzy války ve Vietnamu

Autor a popis:

Helms Michael E., Naše vojsko, 220 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
151 Kč (220 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

V roce 1967 mladý E. Michael Helms nastoupil do autobusu směrem na legendární ostrov Parris, kde byli obyčejní chlapci ukováni v tvrdé bojovníky a následně posláni na frontu do džunglí Vietnamu. Byla to první zastávka na cestě, která ho navždy poznamenala. Na konci byl odměněn Purpurovým srdcem, Stužkou za účast v boji, Pochvalou prezidenta a Vietnamským křížem za statečnost.
Z brutality a fyzicky náročných zkoušek ve výcvikovém táboře přes nekonečnou hrůzu útoků Helms vykresluje pronikavý, nevyhnutelně realistický obraz života mariňáků ve výcviku i v boji. Mocné vzpomínky jsou zaznamenány jako nikdy předtím. Jeho popis bojů ve Vietnamu zrovna tak jako vykreslení jednotlivců, kteří tam bojovali, a bezmyšlenkovitého chaosu, který všemu vládl, je vskutku moderní válečnou klasikou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hrdí bastardi - Cesta mariňáka od ostrova Parris přes hrůzy války ve Vietnamu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hrdí bastardi - Cesta mariňáka od ostrova Parris přes hrůzy války ve Vietnamu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hrdí bastardi - Cesta mariňáka od ostrova Parris přes hrůzy války ve Vietnamu (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hrdí bastardi - Cesta mariňáka od ostrova Parris přes hrůzy války ve Vietnamu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hrdí bastardi - Cesta mariňáka od ostrova Parris přes hrůzy války ve Vietnamu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Military

 
Knihkupectví / Military / Hrdí bastardi - Cesta mariňáka od ostrova Parris přes hrůzy války ve Vietnamu