Hubert a přátelé – Dobrodružství u lesního jezera

Kód: 2474658

Úplný název:

Hubert a přátelé – Dobrodružství u lesního jezera (Scholz Gaby):

Autor a popis:

Scholz Gaby, Grada, 80 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
76 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Rozmazlený tučňák Prokop si spokojeně žije ve svém luxusním příbytku v zoologické zahradě. Jednoho dne se ale stane něco zcela neočekávaného - přiletí velký orel, tučňáka chytí a odnese ho ze zoo pryč. Pustí nešťastníka u vzdáleného lesního jezera. Prokop bloudí po lese, až objeví pěknou maringotku… Ve stejnou dobu si lesem vykračuje veselý, zpěv milující králík Hanuš. Vyrazil do světa hledat své králičí štěstí. V dobré náladě narazí na mýtině na opuštěné záhony mrkve, hned vedle pěkného domečku na kolech… Nebudete tomu věřit, ale po lese bloudí ještě jedno zvíře - medvěd Hubert, který utekl z cirkusu a prospal zimu v útulné jeskyni, se teď rozhlíží po okolí. Bylo by dobré mít kde bydlet… Hubert, Hanuš a Prokop se stanou nejlepšími přáteli, zabydlí společně prázdnou maringotku a prožívají báječná dobrodružství plná napětí a nebezpečí. Srdečný příběh o přátelství, s milými postavami, které si děti oblíbí. Velká písmena a přehledný text jsou ideální pro první samostatné čtení. Zábavný a okouzlující příběh je vhodný pro chlapce i děvčata od 6 let.

Nahlédnout do Hubert a přátelé – Dobrodružství u lesního jezera Nahlédnout do Hubert a přátelé – Dobrodružství u lesního jezera

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hubert a přátelé – Dobrodružství u lesního jezera do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hubert a přátelé – Dobrodružství u lesního jezera.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hubert a přátelé – Dobrodružství u lesního jezera (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hubert a přátelé – Dobrodružství u lesního jezera bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hubert a přátelé – Dobrodružství u lesního jezera doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pohádky

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Pohádky / Hubert a přátelé – Dobrodružství u lesního jezera