Hudebně-liturgický provoz jezuitské koleje v Klatovech v 18. století

Kód: 7043952

Úplný název:

Hudebně-liturgický provoz jezuitské koleje v Klatovech v 18. století (Aschenbrenner Vít):

Autor a popis:

Aschenbrenner Vít, Scriptorium, 412 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
274 Kč (375 Kč)
  / ks  
koupit
 

Monografie, která všestranně dokumentuje hudební aktivity jezuitské koleje v Klatovech (zrušené 1773). Autor na základě důkladných analýz celé škály pramenů mapuje veškeré aktivity spojené s hudební produkcí. Problematika je zasazena do různých kontextů - kulturněhistorického, regionalistického, personálního i do souvislostí dějin jezuitského řádu. Z tohoto důvodu má text co říci různým typům odborného i laického publika – hudebním historikům, hudebníkům, historikům i zájemcům o hudební, kulturní a regionální dějiny. Práce je vybavena několika textovými přílohami, evidujícími např. hudební skladby z Klatov, osoby spjaté s hudebním provozem apod. Připojena je barevná obrazová příloha. Kniha vychází ve spolupráci se Západočeskou univerzitou v Plzni.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hudebně-liturgický provoz jezuitské koleje v Klatovech v 18. století do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hudebně-liturgický provoz jezuitské koleje v Klatovech v 18. století.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hudebně-liturgický provoz jezuitské koleje v Klatovech v 18. století (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hudebně-liturgický provoz jezuitské koleje v Klatovech v 18. století bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hudebně-liturgický provoz jezuitské koleje v Klatovech v 18. století doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Hudebně-liturgický provoz jezuitské koleje v Klatovech v 18. století