Humanistická psychologie 2. - Příručka pro výzkum a praxi

Kód: 7254867

Úplný název:

Humanistická psychologie 2. - Příručka pro výzkum a praxi (Cain David J., Seeman Julius): Prírucka pro výzkum a praxi

Autor a popis:

Cain David J., Seeman Julius, Triton, 400 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
392 Kč (569 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha čtenářům nabízí jedinečný přehled nejmodernějších metod užívaných v teoretickém výzkumu i terapeutické praxi v rámci tohoto významného vědeckého oboru.
Zvláště zajímavé jsou kapitoly, které se zaměřují na empirický materiál získaný během humanisticky orientované psychoterapeutické praxe, neboť dokazují význam psychoterapeutického vztahu a empatie ze strany terapeuta pro dosahování dobrých výsledků u klienta. Zdůrazňuje se též fakt, že se humanistická psychoterapie zasloužila o zavedení metod pro práci s emocemi klienta, což umožňuje těžce postiženým pacientům, jako jsou například schizofrenici, dosáhnout určitého posunu v jejich vývoji a zdravotním stavu. Tato příručka bude neocenitelným zdrojem informací nejen pro učitele a studenty, ale též pro terapeuty a teoretické badatele.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Humanistická psychologie 2. - Příručka pro výzkum a praxi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Humanistická psychologie 2. - Příručka pro výzkum a praxi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Humanistická psychologie 2. - Příručka pro výzkum a praxi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Humanistická psychologie 2. - Příručka pro výzkum a praxi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Humanistická psychologie 2. - Příručka pro výzkum a praxi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Humanistická psychologie 2. - Příručka pro výzkum a praxi