Hunger Games - komplet (Aréna smrti, Vražedná pomsta, Síla vzdoru)

Kód: 2531474

Úplný název:

Hunger Games - komplet (Aréna smrti, Vražedná pomsta, Síla vzdoru) (Collins Suzanne):

Autor a popis:

Collins Suzanne, Fragment, 688 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
416 Kč (599 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dárkové vydání světového bestselleru v luxusním boxu s holografickou folií. Vítězství znamená slávu a bohatství. Prohra znamená jistou smrt. Hunger games začínají... V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s nablýskaným hlavním městem Kapitolem a dvanácti okolními kraji. Kapitol jim vládne krutou a tvrdou rukou. Poslušnost si udržuje kláním Hunger games - zvrácenou televizní reality show, ve které každoročně jedna dívka a jeden chlapec z každého kraje nedobrovolně bojují o život. Do hry však vstupuje šestnáctiletá Katniss, která se nehodlá podřídit... Překvapivé výsledky zápasu povzbudí obyvatele země Panem, aby se postavili k odporu, a v krajích se formuje odboj. Podaří se zabránit krvavému střetnutí, jehož důsledky by byly víc než hrozivé?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hunger Games - komplet (Aréna smrti, Vražedná pomsta, Síla vzdoru) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hunger Games - komplet (Aréna smrti, Vražedná pomsta, Síla vzdoru).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hunger Games - komplet (Aréna smrti, Vražedná pomsta, Síla vzdoru) (hodnotilo 9 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hunger Games - komplet (Aréna smrti, Vražedná pomsta, Síla vzdoru) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hunger Games - komplet (Aréna smrti, Vražedná pomsta, Síla vzdoru) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro děti

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro děti / Hunger Games - komplet (Aréna smrti, Vražedná pomsta, Síla vzdoru)