Hviezda jasná

Kód: 5561395

Úplný název:

Hviezda jasná (Matkin Maxim E.):

Autor a popis:

Matkin Maxim E., SLOVART, 158 stran, jazyk - slovenština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
263 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

Existujú ponaučenia, ktoré sú absolútne pravdivé a predsa sa nimi nikto neriadi. Existujú ľudia, ktorí priťahujú iných ako rozsvietený maják lode na rozbúrenom mori, a predsa sa cítia osamelí a nepochopení.
Stela má dvadsať a je čašníčka. Nie je celkom obyčajná čašníčka, má jednu zvláštnu schopnosť a okrem toho väčšie množstvo rodičov, dvoch dobrých kamarátov, zmätky vo vzťahoch s mužmi, dostatok instantných rád do života, snahu konať dobro a vrodenú impulzívnosť.
Ak toto nie je prvá kniha, ktorú od Maxima E. Matkina čítate, možno zistíte, že postavy, ktoré spoznáte v tomto príbehu, ste už stretli. Možno v živote a možno v jednej z predchádzajúcich kníh. Pretože tak ako sa zaplietame do životov svojich blízkych a často aj celkom cudzích ľudí, tak sa to deje aj postavám v knihách. Stela – zvaná tiež Hviezda Jasná Kopasná – bude chvíľu stratená, bude sa rozčuľovať, zachraňovať, utekať, odpúšťať a milovať. A nakoniec nájde, čo nehľadala, a napriek tomu bude aspoň pre ňu konečne všetko jasnejšie. Hviezda jasná.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Hviezda jasná do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Hviezda jasná.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Hviezda jasná (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Hviezda jasná bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Hviezda jasná doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura