Audio CD: I Am You

Kód: 2664049

Úplný název:

Audio CD: I Am You (Candlewick Iamme):

Autor a popis:

Candlewick Iamme, Indies, 0 stran, jazyk - angličtina, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
229 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Z projektu je znát pečlivá, detailní práce, kterou zpěvačka a její producent Sabri Hilli desce věnovali. Na albu I Am You spolupracovala řada známých pražských hudebníků, jako například akordeonista Mario Bihári, houslový virtuóz Martin Zbrožek, basista Pjer la Šéz či jazzový kytarista Petr Eichler.
Iamme Candlewick se – i díky svému otci, který je známým profesionálním muzikantem – věnuje hudbě od útlého dětství, své zásadní hudební zkušenosti ale získala především na cestách po celém světě. To se odráží i v konceptu jejího debutového alba.
Hudební motivy a inspirace plynou ze spolupráce s hudebníky, s kterými se Iamme setkala a spolupracovala v rozličných koutech světa. Na albu tak najdeme ozvěny folkové scény amerických undergroundových klubů, indických manter a sufijských motivů, izraelských náboženských zpěvů, vandráků u cesty i českého písničkaření. Vše nazpíváno (kromě dvou českých písní) na české poměry nezvykle precizní angličtinou. Cestovatelský ráz alba umocňuje i mnohovrstevnatý booklet od oceňované grafičky Štěpánky Bláhovcové.
Iamme Candlewick a Sabrimu Hilli se podařilo přivést na svět uhrančivou, profesionální desku se světovým zvukem, což není jen dílem talentu, ale i usilovné, pozorné práce.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: I Am You do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: I Am You.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: I Am You (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: I Am You bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: I Am You doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: I Am You