Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky

Kód: 7277518

Úplný název:

Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky (Petráň Zdeněk):

Autor a popis:

Petráň Zdeněk, Libri, 312 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
581 Kč (790 Kč)
  / ks  
koupit
 

V pořadí již čtvrté, opravené vydání zásadního díla, které v přehledných encyklopedických heslech pojednává jak o všech známých ražbách včetně zahraničních, které u nás obíhaly, tak vysvětluje celou numismatickou terminologii, popisuje jednotlivé mincovny v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (s přehledem jejich ražeb) a přináší základní biografické údaje o mincmistrech, ale i o numismaticích a medailérech. Text je bohatě ilustrován a padesátistránkovou přílohu tvoří obrazové tabule se základními typy českých a moravských středověkých mincí (denáry, brakteáty a groše podle Cachovy a Smolíkovy typologie)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky