Imunologie a imunopatologie lidské reprodukce - Vybrané kapitoly

Kód: 2043901

Úplný název:

Imunologie a imunopatologie lidské reprodukce - Vybrané kapitoly (Madar Jindřich, Ulčová-Gallová Zdenka):

Autor a popis:

Madar Jindřich, Ulčová-Gallová Zdenka,, Mladá Fronta, 152 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
280 Kč (350 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Popudem k napsání této publikace, na níž se podíleli naši přední odborníci z oblasti imunologie a reprodukční medicíny, je rostoucí počet důkazů, že nesprávná funkce imunity v reprodukční soustavě je jednou z klíčových příčin poruch plodnosti. Dnes se odhaduje, že 15 % párů se sníženou plodností má dysbalanci právě v imunologických reakcích v období reprodukce. Obor reprodukční imunologie tak zahrnuje diagnostiku imunologicky podmíněné snížené plodnosti, ale i způsoby imunologické terapie. Monografie shrnuje dosavadní poznatky o funkci imunity ve vztahu k reprodukci. Stručně popisuje fyziologické imunologické procesy při tvorbě a zrání gamet, při oplození a nidaci zárodku. Hlavní náplní je pak popis jednotlivých poruch souvisejících s imunitou v oblasti reprodukce, jejich diagnostiky a léčebných postupů. Teoretické stati a jednotlivé popsané problémy jsou dokresleny vhodně zvolenými reprezentativními kazuistikami. Kniha je určena v prvé řadě lékařům zabývajícím se poruchami plodnosti, tj. gynekologům a specialistům na reprodukční medicínu, dále klinickým imunologům, ale i dalším odborníkům setkávajícím se s partnerskými dvojicemi trpícími sníženou plodností, opakovaným potrácením a poruchami či imunologickými riziky v průběhu těhotenství. Měla by napomoci k uvážlivému rozhodnutí ohledně terapeutického postupu imunologickou cestou u párů, které řeší svoji sníženou plodnost.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Imunologie a imunopatologie lidské reprodukce - Vybrané kapitoly do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Imunologie a imunopatologie lidské reprodukce - Vybrané kapitoly.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Imunologie a imunopatologie lidské reprodukce - Vybrané kapitoly (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Imunologie a imunopatologie lidské reprodukce - Vybrané kapitoly bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Imunologie a imunopatologie lidské reprodukce - Vybrané kapitoly doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Imunologie a imunopatologie lidské reprodukce - Vybrané kapitoly