Indián - Román z bouřlivého dětství bývalého primátora Reykjavíku

Kód: 7349470

Úplný název:

Indián - Román z bouřlivého dětství bývalého primátora Reykjavíku (Gnarr Jón): Román z bourlivého detství bývalého primátora Reykjavíku

Autor a popis:

Gnarr Jón, Pragma, 236 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
144 Kč (180 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.11.2017 dopoledne. 
 

Indián je nanejvýš zábavnou, hořkosladkou literární vzpomínkou světově proslulého islandského komika a bývalého primátora Reykjavíku Jóna Gnarra.
Gnarr se v ní ohlíží zpět do svého problémového dětství a naturalisticky popisuje svou zkušenost s dospíváním s poruchami učení a chování v době, než se o těchto poruchách začala dozvídat laická veřejnost.

Indián je Gnarrovým literárním debutem, v němž popisuje své problémové dětství a dospívání, jež z něj udělaly muže, kterého dnes svět zná a obdivuje.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Indián - Román z bouřlivého dětství bývalého primátora Reykjavíku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Indián - Román z bouřlivého dětství bývalého primátora Reykjavíku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Indián - Román z bouřlivého dětství bývalého primátora Reykjavíku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Indián - Román z bouřlivého dětství bývalého primátora Reykjavíku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Indián - Román z bouřlivého dětství bývalého primátora Reykjavíku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Indián - Román z bouřlivého dětství bývalého primátora Reykjavíku