Indická princezna - Skutečný příběh španělské tanečnice, která se vdala za mahárádžu

Kód: 2491222

Úplný název:

Indická princezna - Skutečný příběh španělské tanečnice, která se vdala za mahárádžu (Moro Javier):

Autor a popis:

Moro Javier, Ikar, 432 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
231 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
 

Příběh Anity Delgado, španělské tanečnice, která se provdala za indického mahárádžu, a stala se tak téměř přes noc indickou princeznou, je vyprávěn na základě skutečných událostí. Spolu s Anitou se čtenář přenese do Indie doby výstředních mahárádžů a vstoupí do světa pohádkové nádhery, do světa, který dnes již neexistuje. Příběh Anity a mahárádži z Kapurthaly není jen romantickým vyprávěním o potížích lásky, nýbrž i příběhem, který ukazuje na odlišnosti kultur, na zvláštní vztah Indie a Evropy, na úskalí, jež rozdílnost obou kultur člověku přináší. V neposlední řadě je to působivé vyprávění o konci jedné epochy indických dějin.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Indická princezna - Skutečný příběh španělské tanečnice, která se vdala za mahárádžu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Indická princezna - Skutečný příběh španělské tanečnice, která se vdala za mahárádžu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Indická princezna - Skutečný příběh španělské tanečnice, která se vdala za mahárádžu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Indická princezna - Skutečný příběh španělské tanečnice, která se vdala za mahárádžu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Indická princezna - Skutečný příběh španělské tanečnice, která se vdala za mahárádžu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Indická princezna - Skutečný příběh španělské tanečnice, která se vdala za mahárádžu