Audio CD: Indikátory udržitelného rozvoje - teoretické přístupy a zkušenosti v České repub

Kód: 9038136

Úplný název:

Audio CD: Indikátory udržitelného rozvoje - teoretické přístupy a zkušenosti v České repub (kol.):

Autor a popis:

Civitas per Populi, 0 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
50 Kč (70 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace mapuje problematiku vyhodnocování strategií udržitelného rozvoje prostřednictvím jejich indikátorů. Na příkladu města Hradec Králové ukazuje nejen výsledky měření jednotlivých indikátorů ze Společné sady evropských indikátorů (ECI), ale i jejich vzájemnou provázanost a vazbu na strategické a další rozvojové dokumenty města. Publikace vyšla jako dílčí výstup výzkumného projektu MMR.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Indikátory udržitelného rozvoje - teoretické přístupy a zkušenosti v České repub do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Indikátory udržitelného rozvoje - teoretické přístupy a zkušenosti v České repub.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Indikátory udržitelného rozvoje - teoretické přístupy a zkušenosti v České repub (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Indikátory udržitelného rozvoje - teoretické přístupy a zkušenosti v České repub bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Indikátory udržitelného rozvoje - teoretické přístupy a zkušenosti v České repub doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Audio CD: Indikátory udržitelného rozvoje - teoretické přístupy a zkušenosti v České repub