Inkluze ve škole a ve společnosti jako interdisciplinární téma

Kód: 2108140

Úplný název:

Inkluze ve škole a ve společnosti jako interdisciplinární téma (Bartoňová Miroslava, Vítková Marie):

Autor a popis:

muni PRESS, 270 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
332 Kč (440 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ve výzkumné monografii je řešeno téma inkluze jako interdisciplinární problém. Inkluzivní vzdělávání není jen problémem pedagogickým nebo speciálněpedagogickým, ale jeho realizace je podmíněna spoluprací celé řady vědních oborů – psychologie, lékařství i sociologie. Zajímaly nás otázky: Jaké faktory ovlivňují jednotlivé aktéry inkluzivního vzdělávání? Na jakých úrovních inkluzivního vzdělávání jednotlivé faktory působí? Jak identifikované faktory působí)? Výzkumným prostředím byly běžné základní školy. Využity byly standardní postupy sociálně vědního výzkumu, jak kvantitativního, tak kvalitativního charakteru. Výzkumná monografie je členěna do tří větších celků s vnitřním členěním na kapitoly.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Inkluze ve škole a ve společnosti jako interdisciplinární téma do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Inkluze ve škole a ve společnosti jako interdisciplinární téma.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Inkluze ve škole a ve společnosti jako interdisciplinární téma (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Inkluze ve škole a ve společnosti jako interdisciplinární téma bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Inkluze ve škole a ve společnosti jako interdisciplinární téma doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Inkluze ve škole a ve společnosti jako interdisciplinární téma