Inkognito - Aforismy, citáty a básnű

Kód: 8691226

Úplný název:

Inkognito - Aforismy, citáty a básnű (de Kalbermatten Gregoire):

Autor a popis:

Kalbermatten Gregoire de, Krigl, 68 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
87 Kč (126 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Vychází další z knih Gregoira de Kalbermattena, švýcarského spisovatele, ekologa a jogína, který se českým čtenářům představil nedávno vydanou knihou Advent.
Sbírka sofistikovaných aforismů a duchovně laděných básní v české a anglické verzi v překladu Marty Heinlové, nazvaná symbolicky Ink/cognito, ukazuje tuto všestrannou osobnost v roli filozofa a básníka. Obsahuje přes sto aforismů, výběr citátů z jeho zatím poslední knihy, The Legend of Dagad Trikon, a několik básní. Odrážejí postřehy a dojmy, které autor při svých četných diplomatických a ekologických misích za spravedlivější a trvale udržitelnou podobu světa zaznamenal ve svém deníku. Stěžejním tématem, kolem něhož jeho verše a výroky, jak sám říká, "jen lehce tančí" a ponechávají prostor pro vnímavost čtenáře, je nutnost sebepoznání. Dekódovat naši vnitřní podstatu, která s námi skrytě, inkognito, putuje pozemskou existencí, a dosáhnout zcela zásadní transformace vědomí považuje autor za hlavní, dnes nejaktuálnější podmínku přežití lidské rasy.
Publikaci ilustrují snímky našich i zahraničních fotografů z vibračně silných míst, Nového Zélandu a především okolí Cabelly, městečka v Ligurských Apeninách, "Mekky" jogínů z celého světa. Grafická úprava knížky má dárkový charakter a potěší jak přemýšlivější, tak poeticky založené duše. Dvoujazyčné provedení rozšiřuje dosah jejího poselství i na čtenáře z řad cizinců či studentů angličtiny.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Inkognito - Aforismy, citáty a básnű do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Inkognito - Aforismy, citáty a básnű.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Inkognito - Aforismy, citáty a básnű (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Inkognito - Aforismy, citáty a básnű bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Inkognito - Aforismy, citáty a básnű doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Inkognito - Aforismy, citáty a básnű