Insolvenční řízení z pohledu dlužníka a věřitele

Kód: 7201780

Úplný název:

Insolvenční řízení z pohledu dlužníka a věřitele (Maršíková Jolana): Prírucka zajména pro neprávníky

Autor a popis:

Maršíková Jolana, LINDE, 400 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
490 Kč (620 Kč)
  / ks  
koupit
 

V úvodu naleznou čtenáři insolvenční slovníček, který jim umožní získat rychlou a prvotní informaci o použitém pojmu. Jednotlivé pojmy jsou pak dále podrobněji vysvětleny v dalších kapitolách, ty jsou tematicky zaměřeny na jednotlivé fáze insolvenčního řízení a jednotlivé způsoby řešení úpadku dlužníka. Při výkladu insolvenční problematiky byla zvolena forma odpovědí na nejčastější otázky, jež si může osoba dotčená insolvenčním řízením položit.

V závěru publikace je připojen zevrubný návod na vyplnění zákonem předepsaných formulářů, vzory nejčastěji podávaných žalob a návod na výpočet zabavitelné částky pro účely oddlužení splátkovým kalendářem. Připojen je i text insolvenčního zákona ve znění jeho novely zákonem č. 217/2009 Sb.

Publikace je určena zejména pro osoby bez jakéhokoliv právnického vzdělání nebo pro osoby s právnickým minimem, které jsou nuceny bez předchozích zkušeností buď v postavení dlužníka nebo v postavení věřitele insolvenční právo v praxi aplikovat (podávat insolvenční návrh, účastnit se jednání u insolvenčního soudu, uplatňovat v insolvenčním řízení svou pohledávku, vykonávat v průběhu insolvenčního řízení práva s pohledávkou spojená či jinak reagovat na nejrůznější situace vyvolané insolvenčním řízením). Tímto zaměřením je omezen i stručný výklad na téma reorganizace.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Insolvenční řízení z pohledu dlužníka a věřitele do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Insolvenční řízení z pohledu dlužníka a věřitele.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Insolvenční řízení z pohledu dlužníka a věřitele (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Insolvenční řízení z pohledu dlužníka a věřitele bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Insolvenční řízení z pohledu dlužníka a věřitele doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ekonomika

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Ekonomika / Insolvenční řízení z pohledu dlužníka a věřitele