Instruktorský slabikář - Metodická příručka pro všechny, kdo organizují kurzy zážitkové pe

Kód: 2700476

Úplný název:

Instruktorský slabikář - Metodická příručka pro všechny, kdo organizují kurzy zážitkové pe (Hanuš Milan): Metodická prírucka pro všechny, kdo organizují kurzy zážitkové pedagogiky

Autor a popis:

Hanuš Milan, Grada, 400 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
338 Kč (398 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.2.2018 dopoledne. 
 

Zabýváte se zážitkovou pedagogikou? Působíte jako instruktor? Vedete dětské oddíly nebo pracujete jako učitel? Tato kniha bude neocenitelnou pomůckou pro vaši práci. Naučí vás inovativními postupy tvořit kurzy a vybudovat a vést dobrý tým. Zjistíte, jak lze rozvíjet člověka pomocí her a aktivní praktické činnosti. Seznámíte se i s možnými riziky a s tím, jak průšvihům předcházet. Dozvíte se, jaké pedagogické a psychologické aspekty by měl splňovat instruktor. Poznáte nejrůznější moderní sporty v přírodě a nechybí ani kapitola o zimním putování a táboření. Kniha byla původně zpracována jako interní metodická učebnice pro instruktory Prázdninové školy Lipnice, která je považována za lídra v této oblasti, ale byla tak úspěšná, že se autoři domnívají, že může být dobrým vodítkem i pro ostatní organizace. Její předností je mimo jiné velmi zajímavý a pro práci instruktora praktický formát, který je navíc doplněn okouzlující grafikou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Instruktorský slabikář - Metodická příručka pro všechny, kdo organizují kurzy zážitkové pe do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Instruktorský slabikář - Metodická příručka pro všechny, kdo organizují kurzy zážitkové pe.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Instruktorský slabikář - Metodická příručka pro všechny, kdo organizují kurzy zážitkové pe (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Instruktorský slabikář - Metodická příručka pro všechny, kdo organizují kurzy zážitkové pe bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Instruktorský slabikář - Metodická příručka pro všechny, kdo organizují kurzy zážitkové pe doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Instruktorský slabikář - Metodická příručka pro všechny, kdo organizují kurzy zážitkové pe