Integrace dětí s aspergerovým syndromem a vysokofunkčním autismem do vzdělávacího procesu

Kód: 8769009

Úplný název:

Integrace dětí s aspergerovým syndromem a vysokofunkčním autismem do vzdělávacího procesu (Pešek Roman): Zkušenosti rodicu

Autor a popis:

Pešek Roman, Pasparta, 56 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
66 Kč (90 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Publikace shrnuje výsledky dotazníkového průzkumu, který proběhl v APLA Praha v únoru a březnu 2012. Průzkum sledoval zkušenosti rodičů s integrací jejich dětí s AS a VFA do škol a vzdělávacího procesu. Motivací pro realizaci tohoto průzkumu byly mj. zpětné vazby z rodičovských skupin pro rodiče dětí s VFA a AS.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Integrace dětí s aspergerovým syndromem a vysokofunkčním autismem do vzdělávacího procesu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Integrace dětí s aspergerovým syndromem a vysokofunkčním autismem do vzdělávacího procesu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Integrace dětí s aspergerovým syndromem a vysokofunkčním autismem do vzdělávacího procesu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Integrace dětí s aspergerovým syndromem a vysokofunkčním autismem do vzdělávacího procesu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Integrace dětí s aspergerovým syndromem a vysokofunkčním autismem do vzdělávacího procesu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dítě a rodina / Integrace dětí s aspergerovým syndromem a vysokofunkčním autismem do vzdělávacího procesu