Integrovaný přístup v sociálně vědním výzkumu

Kód: 8642979

Úplný název:

Integrovaný přístup v sociálně vědním výzkumu (Loučková Ivana):

Autor a popis:

Loučková Ivana, SLON, 312 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
270 Kč (395 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autorka v knize rozebírá vztah kvantitativního a kvalitativního výzkumného přístupu a jejich vyhodnocování. Stěžejními otázkami pro ni je, jak může věda přistoupit k sociálním jevům a jak lze harmonizovat kvalitativní a kvantitativní výzkumné postupy v přístupu, který je nazýván integrovaný. V prvních třech kapitolách knihy (a s nimi souvisejících přílohách) se věnuje rozboru přínosů a nedostatků kvantitativní a kvalitativní metody výzkumu a dokumentuje potřebnost integrovaného přístupu, který je rozebírán v kapitole čtvrté. V páté kapitole představuje integrovaný přístup na řešených úlohách. V některých z nich využívá matematickou metodu LINDA a možnost jejího využití ve vědecké práci. Využití této metody není omezeno jen na sociálně vědní výzkum - je aplikovatelná například i v biologii, genetice atd. Tomu také odpovídá autorčin výklad i zvolená podoba příloh.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Integrovaný přístup v sociálně vědním výzkumu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Integrovaný přístup v sociálně vědním výzkumu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Integrovaný přístup v sociálně vědním výzkumu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Integrovaný přístup v sociálně vědním výzkumu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Integrovaný přístup v sociálně vědním výzkumu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Integrovaný přístup v sociálně vědním výzkumu