Inteligence duše - Jak přijít na kloub jejímu skrytému řádu

Kód: 7500223

Úplný název:

Inteligence duše - Jak přijít na kloub jejímu skrytému řádu (Wittemann Artho Stefan): Jak prijít na kloub jejímu skrytému rádu

Autor a popis:

Wittemann Artho Stefan, Maitrea, 223 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
203 Kč (295 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Lidská duše je jako labyrint, ve kterém člověk snadno zabloudí. Protichůdné nálady nás často ženou hned tím, hned oním směrem, a pak je zase všechno v nejlepším pořádku. Proč tomu tak je, pro nás ale většinou zůstává záhadou.
Má to, co se v nás děje, vůbec nějaký smysl? Je možné jednoduše pochopit naše vnitřní procesy a uvést je do takové rovnováhy, aby stálo za to žít?
Artho S. Wittemann v této knize načrtává nový obraz lidské duše. Na mnoha názorných příkladech z praxe popisuje fascinující svět tohoto přirozeného živého systému. Začínáme chápat, z jakých stavebních kamenů se skládá, jak na sebe tyto části působí a vzájemně se podmiňují. Pak začínají být zjevné i vnitřní logika a láska, jež se skrývají za zdánlivým chaosem duše, takže jsme schopni vidět náš vlastní charakter a charakter ostatních novýma očima a s hlubším pochopením.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Inteligence duše - Jak přijít na kloub jejímu skrytému řádu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Inteligence duše - Jak přijít na kloub jejímu skrytému řádu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Inteligence duše - Jak přijít na kloub jejímu skrytému řádu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Inteligence duše - Jak přijít na kloub jejímu skrytému řádu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Inteligence duše - Jak přijít na kloub jejímu skrytému řádu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Inteligence duše - Jak přijít na kloub jejímu skrytému řádu