Inteligence propojená v síti - Země se připojuje k vesmírnému internetu

Kód: 8724953

Úplný název:

Inteligence propojená v síti - Země se připojuje k vesmírnému internetu (Fosarová Grazyna, Bludorf Franz): Zeme se pripojuje k vesmírnému internetu

Autor a popis:

Fosarová Grazyna, Bludorf Franz, Maitrea, 298 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
237 Kč (345 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Skupinové vědomí, genetika, gravitace - tato tři témata představují autoři v dosud neznámých souvislostech. Jak ukazují, dere se lidské skupinové vědomí po staletí dlouhé latentní fázi znovu mocně na povrch. Ukazuje se jako integrální součást otevřené sítě vědomí ve vesmíru, podobně jako dnešní internet. Spojují se v něm nejrůznější formy vědomí přes nově objevenou hyperkomnikaci a mohou si - vědomě nebo nevědomě - vzájemně vyměňovat informace. V této souvislostí stojí také sporné „UFO únosy“. Autorům se povedlo nejen totálně nově přehodnotit tento podivný fenomén, ale vyvinuli zcela novou metodu zpracování těchto zážitků, kterou poprvé představují v této knize. Systémem odesílání a přijímání hyperkomunikace je naše dědičná substance, DNA, která je ve skutečnosti jakousi anténou, jak dokazují nejnovější badatelské výsledky. Hlavní roli při této „inteligenci propojené v síti“ hraje gravitace, ona nejtajemnější síla vesmíru, jež není tak stabilní, jak se dlouho zdálo. Nestability gravitace mohou způsobovat podivné věci: nechat auta a lahve valit se samy od sebe do kopce vzhůru, simulovat UFO, nechat spadnout letadla, vzniknout tornáda nebo ovlivňovat kurzy na burze. Při pokusech o vysvětlení těchto podivných jevů narazili autoři mimo jiné na stopy, které vedou až k tajným archivům Vatikánu a k procesu s Galileem Galileim.

Argumenty knihy jsou podloženy aktuálními vědeckými výsledky, autentickými protokoly z hypnotických sezení z vlastní praxe autorů a také výpověďmi současných předních osobností Stephena Hawkinga a Edwarda Wittena.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Inteligence propojená v síti - Země se připojuje k vesmírnému internetu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Inteligence propojená v síti - Země se připojuje k vesmírnému internetu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Inteligence propojená v síti - Země se připojuje k vesmírnému internetu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Inteligence propojená v síti - Země se připojuje k vesmírnému internetu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Inteligence propojená v síti - Země se připojuje k vesmírnému internetu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Inteligence propojená v síti - Země se připojuje k vesmírnému internetu