Intenzivní intervalový trénink pro ženy - Spalte více tuku za méně času s cviky, které můž

Kód: 2492945

Úplný název:

Intenzivní intervalový trénink pro ženy - Spalte více tuku za méně času s cviky, které můž (Bartram Sean):

Autor a popis:

Bartram Sean, Ikar, 224 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Vysoce intenzivní intervalový trénink, neboli HIIT, je extrémně účinné cvičení, které spaluje tuky a dostane vaše tělo v krátkém čase do špičkové formy. Zacvičte si přes 50 náročných sestav, které vám zaberou od čtyř, do šedesáti minut a pozorujte, jak se vám mění tělo, zlepšuje kondice a roste sebevědomí!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Intenzivní intervalový trénink pro ženy - Spalte více tuku za méně času s cviky, které můž do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Intenzivní intervalový trénink pro ženy - Spalte více tuku za méně času s cviky, které můž.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Intenzivní intervalový trénink pro ženy - Spalte více tuku za méně času s cviky, které můž (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Intenzivní intervalový trénink pro ženy - Spalte více tuku za méně času s cviky, které můž bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Intenzivní intervalový trénink pro ženy - Spalte více tuku za méně času s cviky, které můž doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Intenzivní intervalový trénink pro ženy - Spalte více tuku za méně času s cviky, které můž