Interaktivní angličtina 2 pro předškoláky a malé školáky - CD

Kód: 5446004

Úplný název:

Interaktivní angličtina 2 pro předškoláky a malé školáky - CD (Pařízková Štěpánka): Pro predškoláky a malé školáky

Autor a popis:

Pařízková Štěpánka, Pavel Pařízek, 0 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
171 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

 

Tento CD-ROM je určen jak pro volný čas, tak pro školní výuku angličtiny předškoláků i dětí na prvním stupni základní školy.

Předpokladem pro zvládnutí tohoto CD je znalost základní slovní zásoby z předchozí výuky nebo z prvního CD. Na ní se děti v 7 kapitolách učí: počítat, tvořit jednoduché oznamovací věty i otázky, představit se, používat předložky a říkat, kde co je, sloveso být a mít. Rozšíří si slovní zásobu o základní přídavná jména, členy rodiny, číslovky a předložky aj. To vše Vaše malé školáky a předškoláky naučí tato angličtina pro děti jen hraním a poslechem ve 42 cvičeních. Celou sadu tvoří CD a brožurka se slovníčkem, obrázky k vymalování a přepisy s překlady říkanek. CD je vhodné pro všechny typy počítačů s operačním systémem Windows a interaktivní tabule. Namluveno rodilými mluvčími.

 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Interaktivní angličtina 2 pro předškoláky a malé školáky - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Interaktivní angličtina 2 pro předškoláky a malé školáky - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Interaktivní angličtina 2 pro předškoláky a malé školáky - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Interaktivní angličtina 2 pro předškoláky a malé školáky - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Interaktivní angličtina 2 pro předškoláky a malé školáky - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Interaktivní angličtina 2 pro předškoláky a malé školáky - CD