Interaktivní angličtina pro předškoláky a malé školáky - CD

Kód: 5446003

Úplný název:

Interaktivní angličtina pro předškoláky a malé školáky - CD (Pařízková Štěpánka): DVD-box obsahuje CD-ROM a brožuru.

Autor a popis:

Pařízková Štěpánka, Pavel Pařízek, 0 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
170 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

 

Toto nové CD je určeno pro výuku angličtiny zvláště pro předškolní děti nebo jako doplňek výuky na prvním stupni základní školy.

Moderní formou interaktivní výuky na počítači se děti naučí 172 základních slov ze základních tematických okruhů: barvy, hračky, domov, jídlo, zvířata, rostliny atd. Hlavním záměrem bylo dětem angličtinu přiblížit přiměřeně schopnostem běžným ve věku kolem pěti let. Děti tedy nemusí umět číst a psát nebo dokonce znát fonetický přepis, a přesto jsou schopné se aktivně naučit všechna tato slovíčka a vytvořit si tak základy angličtiny. Stačí jim jen poslouchat a hrát si, což jsou základní atributy úspěšné výuky v tomto věku. Používání je velmi pohodlné, není třeba do počítače nic instalovat ani nahrávat. Ovládání je pro děti komfortní, je nutné jen držet počítačovou myš a kliknout, takže dospělé potřebují jen minimálně. Součástí je brožura obsahující slovníček použitých slov rozdělený tematicky, který obsahuje i říkanky s jejich doslovným překladem a také obrázky k omalování.

 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Interaktivní angličtina pro předškoláky a malé školáky - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Interaktivní angličtina pro předškoláky a malé školáky - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Interaktivní angličtina pro předškoláky a malé školáky - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Interaktivní angličtina pro předškoláky a malé školáky - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Interaktivní angličtina pro předškoláky a malé školáky - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Interaktivní angličtina pro předškoláky a malé školáky - CD