Interkulturní psychologie - Vybrané kapitoly

Kód: 2475414

Úplný název:

Interkulturní psychologie - Vybrané kapitoly (Čeněk Jiří, Smolík Josef, Vykoukalová Zdeňka): Vybrané kapitoly

Autor a popis:

Čeněk Jiří, Smolík Josef, Vykoukalová Zdeňka, Grada, 312 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Pokuste se pomocí této knihy zorientovat v dnešním překotně se měnícím světě! Její autoři fundovaným, ale přitom přehledným a přístupným způsobem přinášejí odpovědi na řadu otázek, které před námi v současnosti vyvstávají. Snaží se jít pod povrch běžného obrazu reality, který nám předkládají média. Kladou důraz na aktuální témata, relevantní i v českém prostředí: radikální náboženské proudy, imigraci do EU či ČR, etnické konflikty, zvládání kulturně odlišných situací.
Publikace představuje interkulturní psychologii jako mezioborovou disciplínu, kterou nelze oddělit od sociologie, politologie, bezpečnostních studií, sociální antropologie, etnologie a dalších oborů. Poslouží nejen jako zdroj základních informací, ale i jako vhodný základ pro následné aplikace a výzkumy. Je určena čtenářům, kteří se zaměřují na oblast interkulturní psychologie, diplomacie, cestovního ruchu, státní správy, nevládního sektoru. Nalezne však odezvu i u studentů psychologie a dalších humanitních oborů a u všech, kdo se zajímají o současnou situaci u nás i ve světě.
V prvé řadě bych chtěla ocenit již samotný vznik knihy, která přináší vhled do základní tematiky interkulturní psychologie. Považuji ji za přínosnou jak pro odbornou, tak i pro laickou veřejnost. Publikací na dané téma s multioborovým přesahem je na českém trhu nedostatek.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Interkulturní psychologie - Vybrané kapitoly do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Interkulturní psychologie - Vybrané kapitoly.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Interkulturní psychologie - Vybrané kapitoly (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Interkulturní psychologie - Vybrané kapitoly bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Interkulturní psychologie - Vybrané kapitoly doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Interkulturní psychologie - Vybrané kapitoly