Internet jako cesta pomoci, internetové poradenství pro pomáhající profese

Kód: 7419034

Úplný název:

Internet jako cesta pomoci, internetové poradenství pro pomáhající profese (Horská Bohuslava):

Autor a popis:

Horská Bohuslava, SLON, 198 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
167 Kč (245 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha je dělena do dvou částí. První je věnována obecným tématům internetového poradenství: definice, pojetí a vymezení služby internetového poradenství, stav internetového poradenství u nás i v zahraničí. Druhá část se zaměřuje na specifika internetového poradenství v kontextu linek důvěry a reáliím jeho poskytování. Je orientována na jeho nejrozšířenější formu - práci s e-mailovou komunikací. Zabývá se problematikou internetového poradenství v právním rámci a v rámci sociálních služeb, metodikou práce, standardními i specifickými postupy při poskytování služby, stejně jako v této oblasti nezbytnými technickými požadavky a nároky na zajištění služby. V neposlední řadě se věnuje rovněž problematice etiky, supervize a dalším tématům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Internet jako cesta pomoci, internetové poradenství pro pomáhající profese do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Internet jako cesta pomoci, internetové poradenství pro pomáhající profese.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Internet jako cesta pomoci, internetové poradenství pro pomáhající profese (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Internet jako cesta pomoci, internetové poradenství pro pomáhající profese bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Internet jako cesta pomoci, internetové poradenství pro pomáhající profese doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Internet jako cesta pomoci, internetové poradenství pro pomáhající profese