Intersticiální plicní procesy - Od etiopatogeneze přes radiologický obraz k histopatologic

Kód: 7345251

Úplný název:

Intersticiální plicní procesy - Od etiopatogeneze přes radiologický obraz k histopatologic (Vašáková Martina, Polák Jaroslav, Matěj Radoslav):

Autor a popis:

Vašáková Martina, Polák Jaroslav, Matěj Radoslav,, Maxdorf, 408 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
472 Kč (695 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pod pojmem intersticiální plicní procesy se skrývá velmi početná skupina nemocí, které mají společné difuzní postižení plicní tkáně, a tudíž podobný klinicky, radiologicky a funkčni obraz.
Kniha je dílem spolupráce tří autorů, kteří se problematikou intersticiálních plicních procesů léta zabývají. Pojímá intersticiální plicní procesy ze tří hlavních aspektů, a to klinického, radiologického a histopatologického.
Kniha chce pomoci všem, kteří se v problematice těchto nemocí chtějí více orientovat a hledají ucelený a komplexní přehled o nemocech plicního intersticia.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Intersticiální plicní procesy - Od etiopatogeneze přes radiologický obraz k histopatologic do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Intersticiální plicní procesy - Od etiopatogeneze přes radiologický obraz k histopatologic.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Intersticiální plicní procesy - Od etiopatogeneze přes radiologický obraz k histopatologic (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Intersticiální plicní procesy - Od etiopatogeneze přes radiologický obraz k histopatologic bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Intersticiální plicní procesy - Od etiopatogeneze přes radiologický obraz k histopatologic doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Intersticiální plicní procesy - Od etiopatogeneze přes radiologický obraz k histopatologic