Intuitivní tělo - Objevte moudrost vědomého ztělesnění a Aikida

Kód: 7336826

Úplný název:

Intuitivní tělo - Objevte moudrost vědomého ztělesnění a Aikida (Palmer Wendy): Objevte moudrost vedomého ztelesnení a Aikido

Autor a popis:

Palmer Wendy, Fontána, 238 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
233 Kč (338 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Uznávaná učitelka Wendy Palmerová je autorkou modelu vědomého ztělesnění, který staví na jednoduchých, ale velmi účinných technikách, jež vnášejí vědomí do našich mentálních a tělesných reakcí na zátěž a tlak. Reevidované, o nejnovější zkušenosti rozšířené třetí vydání její knihy Intuitivní tělo čerpá z meditace a principů japonského bojového umění aikida a přináší tak jedinečnou metodu pro kultivaci vědomí, pozornosti a sebepřijetí. Autorka v knize předkladá serii základních individuálních i partnerských cvičení, která Vám umožní lépe si uvědomovat své tělo a jeho moudrost. (objevte moudrost vědomého ztělesnění a aikida) (objevte moudrost vědomého ztělesnění a aikida)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Intuitivní tělo - Objevte moudrost vědomého ztělesnění a Aikida do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Intuitivní tělo - Objevte moudrost vědomého ztělesnění a Aikida.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Intuitivní tělo - Objevte moudrost vědomého ztělesnění a Aikida (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Intuitivní tělo - Objevte moudrost vědomého ztělesnění a Aikida bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Intuitivní tělo - Objevte moudrost vědomého ztělesnění a Aikida doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Intuitivní tělo - Objevte moudrost vědomého ztělesnění a Aikida