Investice realizované podniky transformačních zemí v zahraničí

Kód: 8641965

Úplný název:

Investice realizované podniky transformačních zemí v zahraničí (Sereghyová Jana):

Autor a popis:

Sereghyová Jana, Profesional publishing, 70 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
87 Kč (106 Kč)
  / ks  
koupit
 

Problematiku přímých zahraničních investic zkoumá ekonomická teorie již mnoho let. V 80. a 90. letech minulého století, zvláště po publikování prací J. H. Dunninga, jsou tyto investice zkoumány ve vazbě mezi vývojem přímých investic, realizovaných zahraničními investory v jednotlivých zemích, a vývojem investic, které realizují zdejší podniky v zahraničí. Dnes se již ví, že existuje investiční cyklus, jehož vývoj se mění v závislosti na ekonomickém růstu dané země a na proměnách jejích komparativních výhod. Země, zapojené do mezinárodních toků investičního kapitálu, procházejí pěti vývojovými stadii, v jejichž průběhu se mění poměr mezi objemem „vstupujících“ zahraničních investic a investic, realizovaných jejich podniky v zahraničí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Investice realizované podniky transformačních zemí v zahraničí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Investice realizované podniky transformačních zemí v zahraničí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Investice realizované podniky transformačních zemí v zahraničí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Investice realizované podniky transformačních zemí v zahraničí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Investice realizované podniky transformačních zemí v zahraničí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Investice realizované podniky transformačních zemí v zahraničí