Investování na kapitálových trzích

Kód: 7357647

Úplný název:

Investování na kapitálových trzích (Veselá Jitka):

Autor a popis:

Veselá Jitka, Wolters Kluwer, 780 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
601 Kč (750 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace Investování na kapitálových trzích přináší ucelený a srozumitelný pohled na problematiku kapitálových trhů s vysvětlením základních otázek a aspektů jeho fungování. Autorka Jitka Veselá uvádí do světa nástrojů, jež jsou na kapitálových trzích obchodovány, včetně základních principů jejich analýzy.
Vedle toho popisuje další desítku burzovních institucí včetně nového zařazení východoevropského regionu. Východiskem knihy je samotné pojetí finančních a kapitálových trhů, jejich významu, struktury a regulací s navazujícím pojednáním o světových burzách. Následuje charakteristika investičních instrumentů s jejich fundamentální a technickou analýzou, přičemž zvláštní pozornost je věnována i aspektům psychologickým, teoriím efektivních trhů a dluhovým instrumentům.
Pokračují kapitoly o výnosech, riziku a likviditě investičního portfolia, včetně pasáží věnovaných měření výnosů, metodám a nástrojům technické analýzy akciových instrumentů, jakož i modelovým konstrukcím, ať již jde o vnitřní hodnotu akcií, nebo i firem v určitých specifických situacích. Autorka rovněž zařadila do textu i výklad o novém investičním produktu - burzovně obchodovaných fondech. V závěru přináší pohled na nejdůležitější institucionální investory, včetně podrobnějšího rozboru jejich obecného kriteriálního systému pro výběr investičních instrumentů a sestavování portfolií v podobě výnosu, rizika a likvidity.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Investování na kapitálových trzích do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Investování na kapitálových trzích.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Investování na kapitálových trzích (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Investování na kapitálových trzích bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Investování na kapitálových trzích doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ekonomika

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Ekonomika / Investování na kapitálových trzích