IQ testy - Praktická cvičení, rady a tipy pro rozvoj verbálního, numerického a prostorovéh

Kód: 2472176

Úplný název:

IQ testy - Praktická cvičení, rady a tipy pro rozvoj verbálního, numerického a prostorovéh (Katz Mathias):

Autor a popis:

Kol., Grada, 112 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
144 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

V ryze praktické příručce najdete velké množství testů a cvičení, kterými můžete trénovat svou inteligenci - od testů verbálního myšlení přes numerické testy až po testy prostorové představivosti. Dozvíte se také, jak se optimálně připravit na IQ testy, jak trénovat jazykové schopnosti, matematické dovednosti a prostorovou představivost, jak zvýšit svou schopnost koncentrace a zlepšit paměť, co dělat den před testem a ve chvíli, kdy testování začíná, a jak v IQ testech dosáhnout dobrých výsledků. Seznámíte se s tím, jak rozpoznat systém inteligenčních testů, jak se IQ test sestavuje a kde všude se testování IQ testy využívá, co zahrnuje inteligence a o čem vypovídá IQ. Na závěr vás čeká ucelený malý IQ test.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit IQ testy - Praktická cvičení, rady a tipy pro rozvoj verbálního, numerického a prostorovéh do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s IQ testy - Praktická cvičení, rady a tipy pro rozvoj verbálního, numerického a prostorovéh.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení IQ testy - Praktická cvičení, rady a tipy pro rozvoj verbálního, numerického a prostorovéh (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na IQ testy - Praktická cvičení, rady a tipy pro rozvoj verbálního, numerického a prostorovéh bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S IQ testy - Praktická cvičení, rady a tipy pro rozvoj verbálního, numerického a prostorovéh doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / IQ testy - Praktická cvičení, rady a tipy pro rozvoj verbálního, numerického a prostorovéh