Iracionálně váš… - Úvahy o ztracených ponožkách, šroubech do dívčích hlav a dalších existe

Kód: 7252593

Úplný název:

Iracionálně váš… - Úvahy o ztracených ponožkách, šroubech do dívčích hlav a dalších existe (Ariely Dan): Úvahy o ztracených ponožkách, šroubech do dívcích hlav a dalších existenciálních záležitostech

Autor a popis:

Ariely Dan, PRÁH, 228 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
215 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

- Jak postupovat nejefektněji při návštěvě restaurace typu „Sněz, co můžeš“? - Kolik stojí lidská duše? - Jak mám své ženě odůvodnit, že jsem utratil tisíce dolarů za rolexky? - Jak bych mohla přelstít ostatní návštěvníky veřejných toalet? Ariely ve svých odpovědích využívá zkušeností ze svého převratného výzkumu toho, jak o sobě lidé smýšlejí a jak uvažují nad věcmi každodenního života. Společně s ilustrátorem Haefelim, mistrem kresebné zkratky, v této okouzlující chytré knížce nastavují zrcadlo naší všednodenní omezenosti. Spolehlivě čtenáře pobaví, poučí, ale nabídnou i nový úhel pohledu na problémy, které ho trápí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Iracionálně váš… - Úvahy o ztracených ponožkách, šroubech do dívčích hlav a dalších existe do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Iracionálně váš… - Úvahy o ztracených ponožkách, šroubech do dívčích hlav a dalších existe.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Iracionálně váš… - Úvahy o ztracených ponožkách, šroubech do dívčích hlav a dalších existe (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Iracionálně váš… - Úvahy o ztracených ponožkách, šroubech do dívčích hlav a dalších existe bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Iracionálně váš… - Úvahy o ztracených ponožkách, šroubech do dívčích hlav a dalších existe doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Iracionálně váš… - Úvahy o ztracených ponožkách, šroubech do dívčích hlav a dalších existe