Islámskému státu na dostřel - Válka v Sýrii očima novinářek Lenky Klicperové a Markéty Kut

Kód: 2043965

Úplný název:

Islámskému státu na dostřel - Válka v Sýrii očima novinářek Lenky Klicperové a Markéty Kut (Klicperová Lenka, Kutilová Markéta): Válka v Sýrii ocima novinárek Lenky Klicperové a Markéty Kutilové

Autor a popis:

Klicperová Lenka, Kutilová Markéta, Mladá Fronta, 128 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
151 Kč (189 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Válka, Islámský stát, únos, mučení, vraždění, oranžový hábit, znásilnění, bombardování, uprchlíci... a strach. To jsou slova, která vytanou na mysli asi každému ve spojení se syrským konfliktem. A napadala i novinářky Lenku Klicperovou a Markétu Kutilovou, když si začaly pohrávat s nápadem odjet do Sýrie s cílem dostat se až do Kobaní. Města, jež se stalo Stalingradem Blízkého východu, města, jež se jako první dokázalo dostat ze spárů teroristů z Islámského státu. Byly první české novinářky, které Kobaní navštívily od dobytí města, a ve své knize doprovázené sugestivními fotografiemi líčí příběhy statečných, nezlomných lidí žijících v troskách svých domů či bojujících na frontě nedaleko pozic Islámského státu. Zasvěcený doslov politologa Tomáše Kaválka zasazuje text do širšího kontextu. Část z výtěžku z prodaných výtisků bude zaslána na konto SOS Kobaní, jež autorky založily.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Islámskému státu na dostřel - Válka v Sýrii očima novinářek Lenky Klicperové a Markéty Kut do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Islámskému státu na dostřel - Válka v Sýrii očima novinářek Lenky Klicperové a Markéty Kut.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Islámskému státu na dostřel - Válka v Sýrii očima novinářek Lenky Klicperové a Markéty Kut (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Islámskému státu na dostřel - Válka v Sýrii očima novinářek Lenky Klicperové a Markéty Kut bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Islámskému státu na dostřel - Válka v Sýrii očima novinářek Lenky Klicperové a Markéty Kut doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Military

 
Knihkupectví / Military / Islámskému státu na dostřel - Válka v Sýrii očima novinářek Lenky Klicperové a Markéty Kut