Islámskému státu na dostřel II - Volné pokračování stejnojmenného bestselleru Lenky Klicpe

Kód: 2044173

Úplný název:

Islámskému státu na dostřel II - Volné pokračování stejnojmenného bestselleru Lenky Klicpe (Klicperová Lenka, Kutilová Markéta): Volné pokracování stejnojmennného bestselleru

Autor a popis:

Klicperová Lenka, Kutilová Markéta, Mladá Fronta, 152 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Pokračování úspěšné knihy Islámskému státu na dostřel II líčí dramatické zážitky uznávaných reportérek Lenky Klicperové a Markéty Kutilové z fronty a ze syrského města Kobaní, které pomalu povstává z ruin.
Autorky se v poslední době dvakrát vypravily na kurdská území v Sýrii, aby zdokumentovaly dění v této oblasti, postižené již více než pět let trvajícím válečným konfliktem. Jako první české novinářky se dostaly až do Kobaní, města, které se stalo symbolem statečného boje Kurdů proti Islámskému státu. Kniha popisuje druhou cestu, která se uskutečnila v únoru 2016 a navázala na jejich předchozí novinářskou práci. Po návratu z první cesty založily autorky veřejnou sbírku SOS Kobaní na pomoc lidem ve válkou rozvráceném a totálně zničeném kurdském městě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Islámskému státu na dostřel II - Volné pokračování stejnojmenného bestselleru Lenky Klicpe do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Islámskému státu na dostřel II - Volné pokračování stejnojmenného bestselleru Lenky Klicpe.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Islámskému státu na dostřel II - Volné pokračování stejnojmenného bestselleru Lenky Klicpe (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Islámskému státu na dostřel II - Volné pokračování stejnojmenného bestselleru Lenky Klicpe bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Islámskému státu na dostřel II - Volné pokračování stejnojmenného bestselleru Lenky Klicpe doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie válek

 
Knihkupectví / Military / Historie válek / Islámskému státu na dostřel II - Volné pokračování stejnojmenného bestselleru Lenky Klicpe