Audio CD: Itálie - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD + DVD

Kód: 4205138

Úplný název:

Audio CD: Itálie - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD + DVD (kol.):

Autor a popis:

Popron Média, 0 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
48 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
 

CD: "Průvodce Itálií" Nejznámějšími místy v Itálii nás provede zvuková nahrávka s originální zvukovou i hudební kulisou. Poutavé vyprávění plné zajímavých informací podbarvují autentické zvuky prostředí. CD poskytuje skvělou zábavu, dokonalý posluchačský zážitek a otevírá prostor pro cestovatelskou fantazii a představivost. To nejdůležitější o Itálii se dozvíme při poslechu zvukového průvodce. Řím, Benátky, Florencie, Neapol, Bibione a další destinace. Důležitá historická data, nejvýznamnější stavby a umělecká díla, turistické zajímavosti a jedinečná zvuková atmosféra. CD: "8 pohádek z celého světa" 1. Král Sedmilhář * 2. Pekelný mlýnek * 3. Měděný džbán * 4. Angalao a tři kamarádi * 5. Hloupá a hloupější * 6. Král hub * 7. Tři starci * 8. Jak leopardovi zachutnaly pampelišky DVD: "Italská kuchyně" Během gastronomického putování po Itálii ochutnáme nejen pizzu a těstoviny. Degustovat budeme jedno z nejdražších vín na světě - Brunello a naučíme se připravit králíka po toskánsku. Seznámíme se s výrobou olivového oleje i parmezánu. Navštívíme trh ve Florencii a dáme si pravou italskou zmrzlinu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Itálie - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD + DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Itálie - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD + DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Itálie - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD + DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Itálie - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD + DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Itálie - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD + DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Itálie - Zábavný průvodce pro celou rodinu - 2CD + DVD