Italská čítanka - Gutenbergova čítanka současné italské prózy

Kód: 8634925

Úplný název:

Italská čítanka - Gutenbergova čítanka současné italské prózy (kol.): Gutenbergova cítanka soucasné italské prózy

Autor a popis:

Labyrint, 330 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
219 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Tato čítanka je jedinečnou příležitostí, jak českému publiku ukázat, co se v italské literatuře dělo v posledních zhruba patnácti letech, a jak mu představit reprezentativní díla tohoto období napříč žánry, generacemi, tématy a regiony. Přináší zejména autory našim čtenářům dosud neznámé, ale splácí i dluh takové osobnosti, jakou je nositel Nobelovy ceny Dario Fo. Kromě něj čítanka nabízí psychologické prózy Antonia Tabucchiho a Eleny Ferrante, ukázky z rozmáchlých vyprávění o osobní svobodě od Maurizia Maggianiho a Melanie Mazzucco, neapolskou fantasy od Giuseppa Montesana,
zpověď zamilovaného gymnazisty od Enrica Brizziho a humorný příběh z klobásové párty od Michela Serry. Na konci svazku na čtenáře číhají dva velmi svérázní autoři: Aldo Busi, který svým barokním jazykem líčí pikantní epizody z maloměstského života, a Aldo Nove katalogizující úchylky konzumem vymytých mozků. Zrcadlové italsko-české vydání.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Italská čítanka - Gutenbergova čítanka současné italské prózy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Italská čítanka - Gutenbergova čítanka současné italské prózy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Italská čítanka - Gutenbergova čítanka současné italské prózy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Italská čítanka - Gutenbergova čítanka současné italské prózy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Italská čítanka - Gutenbergova čítanka současné italské prózy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Italská čítanka - Gutenbergova čítanka současné italské prózy