Mamma mia! aneb To nejlepší od italských matek (Edice Apetit)

Kód: 8757507

Úplný název:

Mamma mia! aneb To nejlepší od italských matek (Edice Apetit) (Apetit časopisu redakce): aneb To nejlepší od italských matek

Autor a popis:

APETIT, 164 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
256 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Časopis Apetit přichází na trh s novou edicí kuchařek, tentokrát zaměřenou na mezinárodní kuchyně. První kuchařkou z nové řady je kniha věnovaná kuchyni italské, která je mezi čtenáři Apetitu tolik oblíbená!

V kuchařce najdete ty nejlepší italské recepty - na úplnou klasiku (boloňské ragú, caprese, pesto, milánské rizoto…), bleskové recepty na těstoviny anebo saláty a chuťovky, ale i složitější recepty popsané krok za krokem tak, aby je zvládli i úplní začátečníci (třeba na domácí pastu, těsto na pizzu, gnocchi, ) a vybrané regionální speciality např. z Jižního Tyrolska nebo Sicílie… A samozřejmě nechybí ani proslulé italské dezerty - tiramisu, panna cotta, ledové semifreddo...

Každá kapitola je uvedena servisní dvoustránkou, kde se dozvíte, jak správně nakupovat a použít italské suroviny - od olivového oleje přes parmazán a mozzarellu až po zeleninu a ovoce (artyčok, fíky atd.), co si přivézt z dovolené, jak číst v jídelním lístku v pizzerii atd.

"Autorka kuchařky Katka Švejdová žila pár let v Itálii a propadla šarmu italských mužů, ale především kouzlu italské kuchyně. Recepty, které jí často prozradily právě mamme italiane, jsou tak opravdu autentické, ověřené redakcí časopisu Apetit, ale hlavně uvařitelné i v českých podmínkách," říká šéfredaktorka Apetitu Marie Holobrádková.

PS: Apetit vám doma zařídí pořádnou Itálii!

160 stran pečlivě vybraných a redaktorkami Apetitu vyzkoušených receptů je rozděleno do 7 kapitol:

- Šupito presto
- Bravo, pizza
- Pasta, a pasta!
- Pod jižním slunce
- Horská výprava
- Grandiózní hostina
- Sladký život
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mamma mia! aneb To nejlepší od italských matek (Edice Apetit) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mamma mia! aneb To nejlepší od italských matek (Edice Apetit).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mamma mia! aneb To nejlepší od italských matek (Edice Apetit) (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mamma mia! aneb To nejlepší od italských matek (Edice Apetit) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mamma mia! aneb To nejlepší od italských matek (Edice Apetit) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Mamma mia! aneb To nejlepší od italských matek (Edice Apetit)