Já, Cheeta - Hollywood očima nejlepšího zvířecího herce všech dob

Kód: 2042194

Úplný název:

Já, Cheeta - Hollywood očima nejlepšího zvířecího herce všech dob (Lever James): Hollywood ocima nejlepšího zvírecího herce všech dob

Autor a popis:

Lever James, Mladá fronta, 312 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
247 Kč (309 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

Nejznámější opičí herec světa - šimpanz Cheeta - sepsal vzpomínky na svou hereckou kariéru v Hollywoodu, kde se objevil ve více než padesáti filmech („Chtěl jsem točit dál, protože jsem nehodlal skončit v laboratoři s elektrodami na hlavě.“), prozradí tajemství své dlouhověkosti („Denně hamburgery, čerstvé ovoce, zelenina a kola bez cukru. Mám totiž cukrovku.“), přizná se k těžkému boji se závislostí na alkoholu a cigaretách, ale především čtenáře provede zlatou érou amerického filmu. Vtipné a pronikavé pohledy pro filmařského zákulisí a hereckého života. Z této perspektivy ještě nikdy nikdo filmový průmysl nepopsal.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Já, Cheeta - Hollywood očima nejlepšího zvířecího herce všech dob do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Já, Cheeta - Hollywood očima nejlepšího zvířecího herce všech dob.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Já, Cheeta - Hollywood očima nejlepšího zvířecího herce všech dob (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Já, Cheeta - Hollywood očima nejlepšího zvířecího herce všech dob bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Já, Cheeta - Hollywood očima nejlepšího zvířecího herce všech dob doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Já, Cheeta - Hollywood očima nejlepšího zvířecího herce všech dob