Já, robot: chránit

Kód: 7387681

Úplný název:

Já, robot: chránit (Reichertová Mickey Zucker):

Autor a popis:

Reichertová Mickey Zucker, Triton, 384 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
217 Kč (318 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

2035: Robotická technologie pokročila natolik, že vytvořila rozumné, vnímající mechanické bytosti, jež si uvědomují sebe sama. Budoucnost lidstva má být nevyhnutelně spjata s jeho nejdokonalejším výtvorem. Někteří však takovou budoucnost nehodlají připustit.

Doktorka Susan Calvinová, inteligentní a oddaná své práci, začíná svou praxi na psychiatrickém oddělení nemocnice Manhattan Hasbro, kde je na vybrané skupině pacientů zkoušena nejnovější diagnostická metoda - nanotechnologie. Mikroskopičtí nanoboti, vstříknutí do mozkomíšního moku, dokážou lokalizovat a vyhodnotit neurální dráhy a stav transmiterů, odhalit a zmapovat fyziologické pochody lidského mozku. Tato průlomová technologie přináší prakticky nekonečné možnosti.

Susan postupně zjišťuje, že její pacienty provází neblahé události. Začíná se u nich projevovat extrémní porucha chování, od šokujícího násilí po nepochopitelné sebezničující tendence. Když o tom informuje své nadřízené, setká se s cynickou lhostejností u těch, kdo chtějí uchránit svůj projekt před podrobným zkoumáním a kritikou.

Nikdo netuší, že technologie, slibující zlepšení života nemocných, je nyní ovládána těmi, kdo chtějí pouze rozsévat smrt...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Já, robot: chránit do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Já, robot: chránit.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Já, robot: chránit (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Já, robot: chránit bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Já, robot: chránit doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Já, robot: chránit