Audio CD: Ja tutaj mieszkam

Kód: 2665222

Úplný název:

Audio CD: Ja tutaj mieszkam (Bocek Beata):

Autor a popis:

Bocek Beata, Indies Scope, 0 stran, jazyk - polština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
229 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Beata Bocek je textařka, zpěvačka, skladatelka, která natočila třináctipísňové album Ja tutaj mieszkam. V textech se můžete setkat s duchovní, duševní i přírodní tématikou. Kromě polštiny, kterou Beata zpívá zcela přirozeně, zní na albu i čeština a francouzština. Přirozeně krásná, v hlase, v projevu, v harmonickém pojetí. Písničkářka s kytarou, hudební šamanka. Tak lze charakterizovat Beatu Bocek. Pokud bychom ale škatulkovali, nejvíc se písně na albu blíží world-folku.
Beata Bocek je hudební samouk. Postupně a jakoby mimochodem opanovala kytaru, harmoniku, mbiru a koncovku, stejně jako se naučila samozřejmě zpívat. Všechno dělá s láskou a chutí, hlavně pak po svém.Ne virtuózně, ne precizně, ale o to emotivněji, podmanivěji. Technika jde stranou, pro Beatu je důležitější porozumět duši nástroje a jeho jazyku, kterým nejlépe vyjádří své nejniternější a nejintimnější pocity.
Byť Beata tvoří nápadité melodie a netradiční texty, nejcharakterističtější byl pro ni vždy její projev. Sama o něm hovoří jako o očarovávání posluchačů. Album  Ja tutaj mieszkam vyzařuje především klid, a paradoxně i ticho. Její poslední deska je komorní, zadumaná, zejména aranže jsou překvapivě minimální, přestože na albu spolupracuje písničkářka s violistkou a houslistkou Terezou Včelicovou a kontrabasistou Filipem Kramerem. Na této desce více než jinde platí, že se Beata ráda obklopuje muzikanty, ale neztrácí nic z niterného prožitku, kdy hraje sama sebe, od začátku do konce.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Ja tutaj mieszkam do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Ja tutaj mieszkam.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Ja tutaj mieszkam (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Ja tutaj mieszkam bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Ja tutaj mieszkam doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: Ja tutaj mieszkam