Jak být dokonalá dáma - Nadčasový průvodce správným chováním

Kód: 7349289

Úplný název:

Jak být dokonalá dáma - Nadčasový průvodce správným chováním (Simpson-Giles Candace):

Autor a popis:

Simpson-Giles Candace, Pragma, 160 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
158 Kč (198 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Být ženou neznamená automaticky být také dámou. Výraz dáma nabyl za posledních sto let mnoha nových a odlišných významů. Způsoby chování, postoje, správné ošacení a společenské mravy se změnily tak dramaticky, že to, jak naše babičky definovaly pojem dáma, stěží odpovídá dnešním očekáváním.
Překotný vývoj moderní ženy během uplynulého století s sebou přinesl jak zmatek, tak naplnění.
Dáma, jak ji chápeme dnes, si uvědomuje, že její vybrané chování, vysoká úcta, kterou má k sobě i ostatním, a upřímná slova chvály a pozornosti jsou odrazem jejích pevných hodnot a staví ji do popředí v myslích a srdcích lidí, kteří ji znají. Být považována za „dámu“ může být jednou z největších lichotek, jichž se ženě v životě může dostat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak být dokonalá dáma - Nadčasový průvodce správným chováním do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak být dokonalá dáma - Nadčasový průvodce správným chováním.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak být dokonalá dáma - Nadčasový průvodce správným chováním (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak být dokonalá dáma - Nadčasový průvodce správným chováním bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Jak být dokonalá dáma - Nadčasový průvodce správným chováním doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak být dokonalá dáma - Nadčasový průvodce správným chováním