Jak být šťastný od 9 do 5 - Jak milovat život, mít rád svou práci a být v ní úspěšný

Kód: 7485102

Úplný název:

Jak být šťastný od 9 do 5 - Jak milovat život, mít rád svou práci a být v ní úspěšný (Kjerulf Alexander): Jak milovat život, mít rád svou práci a být v ní úspěšný

Autor a popis:

Kjerulf Alexander, Barrister & Principal, 208 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
158 Kč (220 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2018 dopoledne. 
 

Pro mnohé z nás je pracovní život příliš náročný, stresující a nijak nás netěší.
Něco by se s tím mělo udělat! Pojďme to změnit.
Zažívat v práci štěstí není žádný luxus – je to základ! Lidé už dávno přišli na to, že když milují svou práci, jsou mnohem produktivnější, výkonnější, kreativnější a mají větší motivaci. Také jejich soukromý život je najednou šťastnější. Je také jisté, že šťastné firmy, plné šťastných zaměstnanců, jsou efektivnější, úspěšnější a dosahují větších zisků než jejich „nešťastní“ konkurenti.
Ať už jste zaměstnanec nebo manažer, nováček nebo pracovní veterán, ať už pracujete v malé firmě, velké korporaci nebo ve veřejném sektoru, tato kniha vás chce naučit, jak být v práci šťastnější.
Nabízí vám:

– Teorii, jak být v práci šťastnější, na čem je toto štěstí založeno a co pro ně musíme udělat. Co nás vlastně v práci činí šťastnými a co působí přesně opačně.
– Jednoduché a efektivní příklady z praxe, jak se stát kreativnějším a zlepšit pracovní život i prostředí sobě, svým kolegům a celé firmě.
– Jak v sobě najít energii a jak ji vložit do plánu být šťastný tady a teď.

Šťastní zaměstnanci, manažeři, zákazníci a dodavatelé tvoří ten nejlepší tým. Udělají větší kus práce, mají skvělé nápady a vytvářejí větší hodnoty. Kniha, kterou teď držíte v ruce, byla přeložena do devíti jazyků včetně čínštiny, španělštiny či vietnamštiny a nyní vychází také česky.

Alexander Kjerulf založil v Kodani společnost Woohoo inc., ve které pracuje jako Chief Happiness Officer, a je dlouhodobě jednou ze světově nejznámějších osobností, které se věnují tématu štěstí v práci. Píše o něm články, knihy, vystupuje na konferencích a organizuje workshopy ve více než
třiceti zemích světa. Mezi jeho klienty patří společnosti jako Hilton, Microsoft, LEGO, IKEA, SHELL, HP nebo IBM.

Původní profesí je IT inženýr, který spoluzaložil úspěšnou dánskou IT firmu Enterprise Systems.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak být šťastný od 9 do 5 - Jak milovat život, mít rád svou práci a být v ní úspěšný do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak být šťastný od 9 do 5 - Jak milovat život, mít rád svou práci a být v ní úspěšný.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak být šťastný od 9 do 5 - Jak milovat život, mít rád svou práci a být v ní úspěšný (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak být šťastný od 9 do 5 - Jak milovat život, mít rád svou práci a být v ní úspěšný bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak být šťastný od 9 do 5 - Jak milovat život, mít rád svou práci a být v ní úspěšný doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak být šťastný od 9 do 5 - Jak milovat život, mít rád svou práci a být v ní úspěšný