Jak chutná veterinární medicína aneb Můj život se psy, kočkami, studenty, učiteli a jinou

Kód: 9054683

Úplný název:

Jak chutná veterinární medicína aneb Můj život se psy, kočkami, studenty, učiteli a jinou (Svoboda Miroslav):

Autor a popis:

Svoboda Miroslav, BMV nakladatelství, 212 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (348 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha je pokračováním beletristické prvotiny Veterinární medicína po kapkách. Autor úsměvnou formou popisuje příběhy ze své veterinární praxe, všední i nevšední zážitky se čtyřnohými pacienty, jejich majiteli, ale také studenty veterinární medicíny a kolegy z fakulty i univerzity. Ve svých povídkách nešetří sarkasmem ani vtipem. Do tradičního trojúhelníku mezi chovatelem, zvířecím pacientem a ošetřujícím veterinárním lékařem se autor snaží nenásilně zapracovat i témata vážnější, např. problematiku stížností, úplatků, prominentních pacientů, eutanazie, alkoholismu a jiných závislostí ve veterinární profesi. Publikace je plná vtipných a roztomilých ilustrací dr. Miroslava Pavlíčka šitých na míru jednotlivým příběhům a konkrétním situacím.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak chutná veterinární medicína aneb Můj život se psy, kočkami, studenty, učiteli a jinou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak chutná veterinární medicína aneb Můj život se psy, kočkami, studenty, učiteli a jinou .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak chutná veterinární medicína aneb Můj život se psy, kočkami, studenty, učiteli a jinou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak chutná veterinární medicína aneb Můj život se psy, kočkami, studenty, učiteli a jinou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak chutná veterinární medicína aneb Můj život se psy, kočkami, studenty, učiteli a jinou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká současná literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Česká literatura / Česká současná literatura / Jak chutná veterinární medicína aneb Můj život se psy, kočkami, studenty, učiteli a jinou