Jak číst účetní výkazy - Základy českého účetnictví a výkaznictví

Kód: 2710048

Úplný název:

Jak číst účetní výkazy - Základy českého účetnictví a výkaznictví (Šteker Karel, Otrusinová Milana): Základy českého účetnictví a výkaznictví

Autor a popis:

Šteker Karel, Otrusinová Milana, Grada, 288 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.1.2018 dopoledne. 
 

Nové vydání praktické a přehledné publikace je aktualizováno s ohledem na legislativní změny platné od roku 2016. Výrazné změny se týkají například účetní závěrky, účetních výkazů nebo účtování zásob. Nově zde najdeme kapitolu věnující se účetnictví bank, pojišťoven, nepodnikatelských subjektů a vybraných účetních jednotek.
Kniha je určena manažerům, kteří se potřebují rychle zorientovat v účetních výkazech dané společnosti a chtějí se seznámit se základními principy českého účetnictví. Dále ji využijí analytici, pracovníci controllingových oddělení a interního auditu a studenti vysokých škol.
Jednotlivá témata jsou v knize vysvětlena způsobem, který umožňuje danou problematiku snadno pochopit. Text obsahuje množství názorných příkladů a praktických ukázek interpretací účetních výkazů. Účetní případy přitom nejsou vysvětlovány přímo pomocí směrné účtové osnovy, ale je zachycena podstata konkrétní operace a její zobrazení do účetních výkazů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak číst účetní výkazy - Základy českého účetnictví a výkaznictví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak číst účetní výkazy - Základy českého účetnictví a výkaznictví .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak číst účetní výkazy - Základy českého účetnictví a výkaznictví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak číst účetní výkazy - Základy českého účetnictví a výkaznictví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak číst účetní výkazy - Základy českého účetnictví a výkaznictví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Jak číst účetní výkazy - Základy českého účetnictví a výkaznictví