Jak dosahovat předvídatelných výsledků v nepředvídatelných časech

Kód: 7261206

Úplný název:

Jak dosahovat předvídatelných výsledků v nepředvídatelných časech (England Breck, R. M. Stephen, Whitman Bob):

Autor a popis:

Covey Stephen M. R., Management Press, 128 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
197 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Jedinou věcí, kterou si můžeme v byznysu být jisti, je nejistota. S. R. Covey ve své nejnovější knize ukazuje, že přesto existují organizace, které - bez ohledu na nejisté ekonomické podmínky - dosahují předvídatelných (a skvělých!) výsledků tím, že se za všech okolností řídí čtyřmi klíčovými principy, které jsou trvalé a neměnné (dotahují věci do konce a vynikajícím způsobem realizují své priority, vytvářejí atmosféru důvěry, dosahují vyšší hodnoty s méně zdroji, nešíří strach). Překlad z angličtiny Lumír Šarman. Vyšlo ve spolupráci s FC Czech.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak dosahovat předvídatelných výsledků v nepředvídatelných časech do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak dosahovat předvídatelných výsledků v nepředvídatelných časech.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak dosahovat předvídatelných výsledků v nepředvídatelných časech (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak dosahovat předvídatelných výsledků v nepředvídatelných časech bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak dosahovat předvídatelných výsledků v nepředvídatelných časech doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak dosahovat předvídatelných výsledků v nepředvídatelných časech