Jak dostat od života, co chceme - 30 inspirujících myšlenek o tom, jak se osvobodit od vla

Kód: 9711112

Úplný název:

Jak dostat od života, co chceme - 30 inspirujících myšlenek o tom, jak se osvobodit od vla (Zacharová Katarína): 30 inspirujících myšlenek o tom, jak se osvobodit od vlastních omezení a tvorit život podle svých predstav

Autor a popis:

Zacharová Katarína, Katarína Zacharová, 170 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
180 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Kniha Jak dostat od života to, co chceme je sbírkou inspirujících myšlenek, které mi hluboce změnily život.
Pomohly mi nalézt směřování a uskutečnit vytoužené změny. Jsou to jednoduché pravdy a uvědomění, které vám dodají inspiraci, pozitivní změnu a pomohou vám objevit vaši vnitřní sílu. Jejich přijetím se začnete zbavovat svých omezení a uchopíte život pevně do svých rukou. Věřím, že změna musí začít v nás, pokud chceme žít šťastný a naplněný život a být sami sebou. Nabízím vám pohled do vašeho vnitřního světa a ukazujem, jak tvoří a ovlivňuje váš svět vnější. Jednotlivé části se věnují klíčovým oblastem života, jako jsou láska, vztahy, práce, zdraví nebo spiritualita.
Hledáte-li odpovědi na otázky o vlastním směřování nebo podporu při uskutečňování změny a posunu v životě směrem vpřed, pak vám tato kniha určitě poskytne inspiraci a zahřeje pri srdci.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak dostat od života, co chceme - 30 inspirujících myšlenek o tom, jak se osvobodit od vla do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak dostat od života, co chceme - 30 inspirujících myšlenek o tom, jak se osvobodit od vla.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak dostat od života, co chceme - 30 inspirujících myšlenek o tom, jak se osvobodit od vla (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak dostat od života, co chceme - 30 inspirujících myšlenek o tom, jak se osvobodit od vla bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak dostat od života, co chceme - 30 inspirujících myšlenek o tom, jak se osvobodit od vla doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak dostat od života, co chceme - 30 inspirujících myšlenek o tom, jak se osvobodit od vla