Jak dostat tatínka do polepšovny - 3. vydání, v EMG 1. vydání

Kód: 2421746

Úplný název:

Jak dostat tatínka do polepšovny - 3. vydání, v EMG 1. vydání (Poledňáková Marie):

Autor a popis:

Poledňáková Marie, Knižní klub, 232 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
167 Kč (209 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pokračování příběhů malého Vaška je na rozdíl od zimní atmosféry první části (Jak vytrhnout velrybě stoličku) zasazeno doprostřed krásného, vydařeného léta. Děj se odehrává na venkově, kam odveze tatínek Vaška s maminkou, a kde je očekává další překvapení: nejen vynikající prázdniny v prostředí skalního "města", ale i postava dědečka, chápajícího všechny nebezpečné víry v rozbouřené hladině obnovovaného vztahu tří nejbližších lidí. Vaškovi se splní i další přání - táta jej zaučuje do tajů horolezectví. Tato společná vášeň je však příčinou dalších konfliktů mezi oběma rodiči - k velkému žalu Vaška i dědečka. Snad nikdo z těch zúčastněných si nedokázal představit, kolik úsilí si vyžádá znovuvytvoření opravdového a ryzího vztahu Luboše a Anny. Největší odměnou za jejich nelehké hledání, tápání a dočasné rozepře je skutečnost, že svět dítěte opět dostává zářivé barvy, že je z něj konečně vyloučena tíživá samota.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak dostat tatínka do polepšovny - 3. vydání, v EMG 1. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak dostat tatínka do polepšovny - 3. vydání, v EMG 1. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak dostat tatínka do polepšovny - 3. vydání, v EMG 1. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak dostat tatínka do polepšovny - 3. vydání, v EMG 1. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak dostat tatínka do polepšovny - 3. vydání, v EMG 1. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dětská dobrodružství

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dětská dobrodružství / Jak dostat tatínka do polepšovny - 3. vydání, v EMG 1. vydání