Audio CD: Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá - CD

Kód: 5584023

Úplný název:

Audio CD: Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá - CD (kol.):

Autor a popis:

SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
165 Kč (212 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Ekvilibristika slovního humoru Miloše Kirschnera, dlouholetého interpreta Spejbla a Hurvínka a ředitele Divadla S+H, bavila nejen děti, ale neméně i jejich rodiče, kteří si dialogy obou loutek s překvapivými obraty a pointami dokázali obzvlášť vychutnat. Proto je nemalá část scének z té doby založená právě jen na této devíze. Dokladem je toto CD, zejména jeho titulní scénka, v níž se Spejbl s Hurvínkem "vyrovnávají" s příslovími. Naše zrychlená doba upřednostňuje akci a dějovost, což současní tvůrci Divadla S+H respektují. Tím spíše je pohled do tvůrčí dílny "táty" Kirschnera a jeho spolupracovníků milý a hlavně zábavný. Pro děti bez rozdílu věku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro děti

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro děti / Audio CD: Jak Hurvínek do lesa volá, tak se Spejbl ozývá - CD