Jak milují ženy

Kód: 7229327

Úplný název:

Jak milují ženy (Brabo J.B.):

Autor a popis:

Brabo J.B., Petrklíč, 224 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Život každého z nás je občas obdařován nečekanými zvraty, které, alespoň na první pohled přinášejí neřešitelné problémy a těžkosti. Autor si však v této knize více všímá těch příjemnějších změn, týkajících se něhy, lásky a citů. Ve svých povídkách ukazuje, že mnoho životních zvratů velmi často způsobují právě nenaplněné touhy a milostné prožitky. V knize vnímavý čtenář s velkou pravděpodobností najde něco, co by sám rád prožil nebo alespoň jednou za život vyzkoušel.
Velká část příběhů je napsána na podkladě skutečných událostí. A protože jsou příběhy hrdinek situovány podle profesí, najdete v nich v mnoha případech známé prostředí, ve kterém možná právě vy žijete nebo pracujete. Životní a milostné situace, do kterých se naše hrdinky dostávají, jsou sdělovány zcela otevřeně, nezastřeně, tak jako naše myšlení, vyjadřování a jednání odpovídá jednadvacátému století.
Není bez zajímavosti, že autor mistrně navozuje láskyplné, emotivní, líbezné až dráždivé situace, které čtenáře přimějí číst jednotlivé příběhy doslova jedním dechem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak milují ženy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak milují ženy .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak milují ženy (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak milují ženy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak milují ženy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé